تولید کابینت و مبلمان

کابینت آشپزخانه یک عامل تاثیرگذار در کل دکوراسیون خانه می باشد. با توجه به اهمیت طراحی داخلی خانه، آشپزخانه نیز مانند سایر قسمت های خانه قابل اهمیت و در دید است و این موضوع باعث می شود که این روزها مردم به دکوراسیون و طراحی داخلی آشپزخانه اهمیت بیشتری بدهند. در دکوراسیون آشپزخانه اولین موردی که قابل اهمیت کابینت ها هستند. کابینت آشپزخانه بخاطر تاثیر در دکوراسیون استفاده و انتخاب می شود و حتی در صورت استفاده کم از برخی از کابینت ها می تواند در دیزاین خانه تاثیرگذار باشد.

اگر ایده ای برای کابینت و یا مبلمان خانه خود در ذهن دارید که متفاوت است، نمی توانید ایده خود را به صورت آماده خریداری کنید. در این موارد بهترین راه ساخت مبلمان و یا کابینت سفارشی است. به این شکل می توانید جزئیات مد نظر خود را دقیق اجرا کنید.

همچنین اگر به دکوراسیون خانه و یا دفتر کار خود اهمیت زیادی می دهید حتما تا به حال به سفارش مبلمان خاص، مطابق با سلیقه شخصیتان و متفاوت از بازار فکر کرده اید. گروه ساختمانی نباتیان علاوه بر اجرای پروژه های بام سبز، غرفه سازی و دکوراسیون داخلی، طراحی و ساخت ایده های خاص شما برای کابینت و یا مبلمان را نی.

کابینت سازی

نمونه کارهای تولید کابینت و مبلمان​

خدمات ما: