جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ساخت کابینت و مبلمان سفارشی

تا به حال چند بار وارد یک فروشگاه مبلمان شده اید و فکر کرده اید که چند نفر دیگر شبیه همان مبل را دارند؟ فهمیدن این که شما فقط میلیون ها تومان پول را برای دیزاین و لوازم یکسانی با شخص دیگر خرج می کنید، می تواند ناامید کننده باشد. با این حال، خرید مبلمان سفارشی می تواند این نگرانی ها را از بین ببرد.

وسایل شما باید منعکس کننده شخصیت و سبک زندگی شما باشد. این بدان معنا نیست که باید مبلغ بسیار بیشتر بپردازید. فرقی نمی‌کند اولین خانه خود را مبله می‌کنید، یا برای چندمین بار بازسازی می‌کنید، انتخاب مبلمان و کابینت شخصی‌سازی شده و دست‌ساز به جای تولید انبوه، می‌تواند خانه شما را به سطح بالاتری برساند.

برای برخی افراد، فکر خرید مبلمان سفارشی می تواند دلهره آور باشد. چگونه می دانید چه می خواهید؟ اینجاست که خدمات یک طراح داخلی می تواند ارزشمند باشد. ما برای شما طرح ها را ترسیم می کند. شما می توانید اطلاعاتی در مورد اینکه چه ویژگی ها و ایده های سفارشی در مبلمان جدید خود تصمیم دارید بگنجانید ارائه دهید.

مبلمان سفارشی یک سرمایه گذاری خوب است.

مبلمان سفارشی در نوع خود بی نظیر است. قطعات جدید شما مبلمان منحصر به فردی خواهد بود که در خانه همسایه خود نخواهید دید. تخیل شما به کمک طراح داخلی می تواند برای ایجاد کابینت و مبلمان ویژه که با رویاها، خواسته ها و نیازهای شما صحبت می کند، به کار گرفته شود.

عملکرد و تناسب دو دلیل اصلی است که چرا مردم به تولید کنندگان مبلمان سفارشی روی می آورند. شاید شما یک دیوار با شکل عجیب و غریب دارید و شاید بخواهید محفظه های مخفی یا قفسه های منحصر به فرد برای نمایش لوازم خود داشته باشید.

ساخت مبلمان 1

از چوب گرفته تا پارچه و لمینت، مبلمان با طراحی سفارشی می‌توانند از مواد و الگوهای مختلفی برای برآورده کردن نیازهای شما و همچنین خواسته‌های شما استفاده کنند. لازم نیست به چند گزینه محدود ارائه شده توسط فروشگاه مبلمان بسنده کنید.

مبلمان و کابینت سفارشی سنگ بنای دنیای طراحی داخلی است و برتری قابل توجهی نسبت به خریداری اجناس آماده از فروشگاه دارد. طراحی و ساخت یک فرآیند دو طرفه بین تامین کننده و مشتری است که در این رویکرد مشترک، مزایای زیادی وجود دارد:

سبک منحصر به فرد

یکی از مهم ترین نکات مثبت برای طراحان داخلی یا مشتریان فردی این است که مبلمان یا کابینت سفارشی می تواند با سبک منحصر به فرد آنها مطابقت داشته باشد. این را می توان به روش های مختلف اعمال کرد. به عنوان مثال، فردی که به دنبال اتاق نشیمن رویایی خود است، می تواند با سفارش مبلمان به دیزاین مورد نظر خود بسیار نزدیک شود.

اگر به دنبال تجهیز یک اتاق، دفتر یا خانه به طور کامل هستید، تهیه مبلمان مختلف که مکمل یکدیگر هستند می تواند چالش برانگیز باشد. شما می توانید با ساخت چندین قطعه این مشکل را برطرف کنید. در اصل، ایجاد مبلمان شخصی فرصت طلایی برای به اشتراک گذاشتن سبک منحصر به فرد خود است.

عملی بودن

اگرچه ممکن است خرید مبلمان آماده سریع‌تر باشد، اما برخی مشتریان به دنبال عملکردهای خاص هستند. با مبلمان سفارشی، این الزامات خاص می تواند به راحتی برآورده شود. چه به دنبال فضای ذخیره سازی ویژه، ابعاد تنظیم شده با فضا و یا یک ماده خاص باشید، گروه ساختمانی نباتیان در تلاش است تا مبلمان و کابینت های شما را تا حد ممکن کاربردی کند.

کیفیت

کار مستقیم با سازندگان مبلمان به مشتریان این اطمینان را می دهد که محصولات برای ماندگاری ساخته می شوند. یکی از مسائل اصلی مبلمان در تولید انبوه، ساخت با مواد و روکش های درجه پایین است که به این معنی است که محصول نهایی دارای طول عمر محدودی است. سرمایه‌گذاری پول و زمان در ساخت لوازم سفارشی باعث کیفیت و طول عمر بالا است.

تجسم قبل از ساخت

با سازندگان معتبری مانند گروه ساختمانی نباتیان، می توانید طرح ها را قبل از ساخت تجسم کنید. ما تیمی از طراحان متخصص داریم که می توانند قبل از اجرای نهایی، یک گرافیک سه بعدی از مبلمان و کابینت پیشنهادی ارائه دهند. این کار دو مزیت اساسی دارد:

در مرحله اول، می توانید به راحتی پس از تجسم، تغییراتی در طرح نهایی ایجاد کنید و به نتیجه دلخواه برسید. ثانیاً، با ایجاد آن تغییرات در یک مدل سه بعدی، می‌تواند در درازمدت باعث کاهش هزینه‌های شود. در یک پروژه سفارشی، طراحی ضروری است و با فناوری، می‌توانیم اطمینان حاصل کنیم که آن را درست انجام می‌دهیم.

طراحی کابینت

جنبه دیگر طراحی تمرکز بر جزئیات است. بخش‌هایی از مبلمان مانند دستگیره‌ها اغلب نادیده گرفته می‌شوند، در حالی که بسیار مهم هستند. مزیت تولید کابینت و مبلمان سفارشی این است که آنها تجربه، تخصص و منابع لازم برای ارائه طرح های سفارشی را دارند.

تیم ما می تواند در تمام مراحل یک پروژه با شما کار کند، اما همیشه ایده خوبی است که خودتان کمی تحقیق کنید تا درک درستی از آنچه به دنبال آن هستید داشته باشید. ما می‌توانیم در مورد نوع موادی که می‌توانید استفاده کنید نیز مشاوره ارائه دهیم.

با در نظر گرفتن همه موارد، شکی نیست که مبلمان سفارشی راه حلی مقرون به صرفه و پایدار برای طراحان داخلی، افراد و مشاغل است.

با ما تماس بگیرید تا بدانید چگونه خدمات طراحی داخلی ما می تواند به شما در ایجاد جادو در خانه یا محل کارتان کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

معرفی انواع کفپوش ساختمان

معرفی انواع کفپوش ساختمان معرفی انواع کفپوش ساختمان کفپوش چیست؟ به پوششی که در کف ساختمان استفاده می‌شود کفپوش می‌گویند. کفپوش ها قابلیت تعویض دارند.

ادامه مطلب »
کابینت وکیوم سفید

کابینت وکیوم

کابینت وکیوم چیست؟ با پیشرفت سریع تکنولوژی و توسعه و ساخت ماشین آلات مربوط به صنایع چوب و نجاری کم کم بسیاری از کارها بجای

ادامه مطلب »