طراحی فضای تجاری

ساختمان تجاری ساختمانی است که برای اهداف تجاری مانند فروشگاه، اداره، انبار یا رستوران استفاده می شود. همانطور که ساختمان ها انواع مختلفی دارند، طراحی داخلی نیز انواع مختلفی دارد. خانه ها از یک نوع طراحی استفاده می کنند، در حالی که سازه های تجاری نیازهای بسیار متفاوتی دارند. طراحی داخلی تجاری فرآیند ایجاد و نظارت بر ساخت یا بازسازی یک فضای تجاری است. شرکت سازه پرداز نوین چینش این نیازها را برآورده می کند و معتقد است که یک ساختار موفق به چیزی بیشتر از مکان نیاز دارد. 

طراحی تجاری به موضوعاتی مانند انتخاب مصالح ساختمانی، چیدمان و قرارگیری دیوارهای داخلی، لوله کشی و سیستم های برق و حتی هماهنگی ارتباطات با متخصصان ساخت و ساز، مالکان و خدمات می پردازد. ارائه دهندگان این سطح از طراحی داخلی مستلزم آن است که طراح داخلی دانش کاری قوی از معماری و همچنین حس ایجاد تنظیمات کاربردی و جذاب در فضا داشته باشد.

محل قرارگیری یک ساختمان تجاری مهم است اما حتی با داشتن بهترین موقعیت مکانی، اگر فضای داخلی به خوبی طراحی نشده باشد یک کسب و کار به راحتی می تواند شکست بخورد. هدف یک ساختمان در واقع با فضای داخلی آن تعریف می شود و نه نمای بیرونی.

طراحی فضای تجاری

نمونه کارهای طراحی فضای تجاری

خدمات ما :