جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
مجری غرفه های نمایشگاهی در تهران و شهرستانها
طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی
ارائه دهنده کلیه خدمات در زمینه غرفه سازی و تبلیغات نمایشگاهی
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی

شرکت چینش دکور به عنوان طراح و مجری غرفه های نمایشگاهی در تهران و شهرستانها ، یکی از بهترین غرفه سازان نمایشگاهی در ایران خدمات خود را به منظور داشتن یک تجربه بدون چالش در غرفه سازی نمایشگاههای ایران ارائه می کند. با بهره مندی از نیروی های آموزش دیده، ما توانایی طراحی و ساخت انواع غرفه های نمایشگاهی را دارا می باشیم. گروه ساختمانی نباتیان همواره سعی در جلب رضایت و اعتماد مشتریان از طریق مشاوره ، اجرای دقیق و بی نقص خدمات خود بوده و همواره صداقت و همراهی در تمام مراحل پروژه را در اولویت قرارداده است.

غرفه های نمایشگاهی
غرفه های نمایشگاهی

هنگامی که تصمیم به برپایی و ساخت غرفه در نمایشگاه می کنیم ، باید موارد بسیاری را در جهت حداکثر بهروری از تمامی پتانسیل فضای خو د در نظر بگیریم. طبیعتاً استفاده از تجربیات غرفه های مشابه در شاخه کاری شما میتواند مواردی را در راستای این موضوع به شما ارائه دهد، اما استفاده از مشاوره یک شرکت غرفه ساز برجسته میتواند جلوه های با اهمیتی از این مهم را برای شما روشن سازد. گروه ساختمانی نباتیان (چینش دکور) شما را در تمامی مراحل طراحی و ساخت غرفه راهنمایی و همراهی میکند.

غرفه سازی

شرکت‌ سازه پرداز نوین چینش به اختصار چینش دکور به عنوان دپارتمان تخصصی گروه ساختمانی نباتیان است که از سال 1390 در حوزه غرفه سازی و ساخت سازه های نمایشگاهی فعالیت مینماید. این مجموعه همواره در تمامی نمایشگاه ها و ایونت های سراسر کشور از جمله: نمایشگاه های بین المللی تهران، اصفهان، شیراز، کیش، مشهد ، مرکز همایش های بین المللی اجلاس سران تهران ، مرکز همایش های بین المللی برج میلاد ، هتل اسپیناس ، مرکز همایش مرکز تجاری ایران مال، و … حضور موفق و مستمر داشته است.

غرفه های نمایشگاهی
غرفه های نمایشگاهی

غرفه سازی چینش دکور

غرفه سازی چینش دکور افتخار همکاری با بسیاری از مجموعه ها و شرکت های بزرگ دولتی، نیمه دولتی و خصوصی را دارد و در این راستا تاکنون بیش از 1000 غرفه با سلایق مختلف اجرا نموده است. برخی از این مجموعه های عبارتند از:

شرکت کار و اندیشه ، شرکت خسرو مدیسا طب ، صنایع غذایی گلها ، لوازم خانگی میدیا Midea شرکت کشتی سازی ایران ،تهویه مطبوع Green ، خانه معدن استان یزد ،شرکت برق های فشار قوی پارسیان ،گروه صنعتی دمیرچی ،شرکت تولید نوار پی وی سی ماوی،شرکت کیمیا پرتوی دندان، جورج فیشر ،پرشین تجهیز سیستم و……

غرفه سازی نمایشگاهی

در طراحی و ساخت غرفه نباید تنها به عملکردهای لازم و هزینه‌های ساخت توجه کرد.بلکه باید اساساً به سمت خلق کیفیت طراحی و سیاست‌های بازاریابی توجه کرد. به طور کلی غرفه سازی نمایشگاهی باید، چشم نواز و در عین حال منطبق با راهکارهای بازاریابی فروش باشد تا شرایط برای بازدید هر چه بیشتر بازدیدکنندگان به بهترین نحو مهیا شود. درک نیاز بازدیدکنندگان و سیاستهای طراحی غرفه و غرفه داری جزو اولویت‌ها در نمایشگاه باید باشد.

گروه چینش دکور با تسلط بر اصول غرفه سازی و راه‌کارهای نوین در به کار بردن ابزارهای لازم برای جذب مخاطبان به غرفه شما، این اطمینان را به شما می‌دهد که در تمام مراحل کار برای نمایش بهترین جلوه از برند شما در نمایشگاه در کنار شما باشد.

غرفه های نمایشگاهی

این مجموعه با در اختیار داشتن 2500 متر انبار دپوی ام دی اف ، نئوپان و فرآورده های خام چوبی و غیر چوبی و همچنین دارا بودن 1800 متر فضای کارگاهی جهت ساخت انواع سازه های نمایشگاهی و بهره مندی از بیش از 35 نفر پرسنل قراردادی و پیمانکاری متخصص طراحی و اجرا ، توانسته است وجه تمایزی در حوزه ساخت واجرای پروژه های غرفه سازی در نمایشگاه های سراسر کشور ایجاد نماید.

غرفه های نمایشگاهی

تمام شرکت هایی که در نمایشگاههای بین المللی شرکت می کنند باید توجه خاص و ویژه ای به غرفه سازی شرکت خود داشته باشند. بنابراین یکی از مهم ترین فاکتورهای شرکت در نمایشگاهها ، انتخاب غرفه ساز خوب و متعهد می باشد. غرفه نمایشگاهی در واقع نشانه ای از شخصیت و هویت سازمانی است که در نمایشگاه شرکت کرده است.

خلاقیت در طراحی و تعهد در اجرا از مهمترین معیارهای انتخاب یک غرفه ساز خوب است. گروه ساختمانی نباتیان با تشکیل تیم حرفه ای ، طراحیه تخصصی غرفه های نمایشگاهی و همچنین استفاده از پیمانکاران مجرب و زبده و متعهد ، در کنار شماست تا با خلق طرحی اختصاصی و متناسب با سلیقه ی و شخصیت شرکت شما را در هرچه بهتر ظاهر شدن در نمایشگاه یاری دهد.

دکور نمایشگاهی

شرکت غرفه سازی چینش دکور به شما می گوید که شما فرصت کوتاهی دارید تا توجه افرادی را که از کنار غرفه شما عبور می کنند جلب کنید. این توجه مهمترین چیز برای هر غرفه داری است. این می تواند به شروع یک رابطه تجاری طولانی مدت یا از دست دادن یک فروش بالقوه منتهی شود. بنابراین، تمرکز شما به عنوان یک غرفه‌دار باید این باشد که چگونه خود را به شرکت‌کنندگان ارائه می‌دهید. برای این کار باید در تزئین غرفه نمایشگاهی خود منحصر به فرد باشید. رنگ‌ها، تصویر برند، نمایش‌های محصول و نور شما باید برجسته باشند و این توانایی را داشته باشند که توجه همه رهگذران را به خود جلب کنند. روش هایی که می توانید غرفه نمایشگاهی خود را تزئین کنید:

  •  اندازه
  •  دکوراسیون غرفه
  •  رنگ ها و لوگوها
  •  نمایشگرها
  •  وسایل کمک بصری
 
غرفه های نمایشگاهی
براورد هزینه

برآورد هزینه غرفه سازی

هزینه حضور و اجاره غرفه در نمایشگاه از مبحث غرفه سازی جدا است. برآورد هزینه غرفه سازی بر اساس موارد مختلفی انجام می شود که برای مثال شامل طراحی ایده آل، متریال مورد استفاده، متراژ غرفه، تجهیزات دکوراسیون غرفه، گل آرایی و سایر موارد می شود. همچنین هزینه ها بر اساس محل برگزاری غرفه نمایشگاهی شما می تواند متفاوت باشد چرا که زمان بندی اجرای غرفه در فضاهای مختلف تغییر خواهد کرد، شرکت سازه پرداز نوین چینش به شما اطمینان می دهد که کیفیت را در اولویت قرار خواهد داد.

غرفه سازی نمایشگاه در تهران

هر چقدر غرفه شما زیباتر و کامل‌تر باشد، امکان بیشتری برای اعتماد مخاطب فراهم خواهد کرد. شکی نیست که غرفه‌های بزرگ که با سلیقه تزئین شده و دکورهای جذاب دارد، توجهات بیشتری را جلب خواهد کرد و در مقابل هر چقدر غرفه کوچکتر باشد، به همان نسبت در اولویت پایین‌تر بازدیدکنندگان قرار خواهد گرفت. پس در یک کلام هزینه کنید، اما با چشم باز این کار را انجام دهید.

خدمات ما :