غرفه سازی

شرکت‌ سازه پرداز نوین چینش به اختصار چینش دکور به عنوان دپارتمان تخصصی گروه ساختمانی نباتیان است که از سال 1390 در حوزه غرفه سازی و ساخت سازه های نمایشگاهی فعالیت مینماید. این مجموعه همواره در تمامی نمایشگاه ها و ایونت های سراسر کشور از جمله: نمایشگاه های بین المللی تهران، اصفهان، شیراز، کیش، مشهد ، مرکز همایش های بین المللی اجلاس سران تهران ، مرکز همایش های بین المللی برج میلاد ، هتل اسپیناس ، مرکز همایش مرکز تجاری ایران مال، و … حضور موفق و مستمر داشته است.

غرفه سازی چینش دکور افتخار همکاری با بسیاری از مجموعه ها و شرکت های بزرگ دولتی، نیمه دولتی و خصوصی را دارد و در این راستا تاکنون بیش از 1000 غرفه با سلایق مختلف اجرا نموده است. برخی از این مجموعه های عبارتند از:

شرکت کار و اندیشه ، شرکت خسرو مدیسا طب ، صنایع غذایی گلها ، لوازم خانگی میدیا Midea شرکت کشتی سازی ایران ،تهویه مطبوع Green ، خانه معدن استان یزد ،شرکت برق های فشار قوی پارسیان ،گروه صنعتی دمیرچی ،شرکت تولید نوار پی وی سی ماوی و ……

این مجموعه با در اختیار داشتن 2500 متر انبار دپوی ام دی اف ، نئوپان و فرآورده های خام چوبی و غیر چوبی و همچنین دارا بودن 1800 متر فضای کارگاهی جهت ساخت انواع سازه های نمایشگاهی و بهره مندی از بیش از 35 نفر پرسنل قراردادی و پیمانکاری متخصص طراحی و اجرا ، توانسته است وجه تمایزی در حوزه ساخت واجرای پروژه های غرفه سازی در نمایشگاه های سراسر کشور ایجاد نماید.

تمام شرکت هایی که در نمایشگاههای بین المللی شرکت می کنند باید توجه خاص و ویژه ای به غرفه سازی شرکت خود داشته باشند. بنابراین یکی از مهم ترین فاکتورهای شرکت در نمایشگاهها ، انتخاب غرفه ساز خوب و متعهد می باشد. غرفه نمایشگاهی در واقع نشانه ای از شخصیت و هویت سازمانی است که در نمایشگاه شرکت کرده است. خلاقیت در طراحی و تعهد در اجرا از مهمترین معیارعای انتخاب یک غرفه ساز خوب است. گروه ساختمانی نباتیان با تشکیل تیم حرفه ای ، طراحی تخصصی غرفه های نمایشگاهی و همچنین استفاده از پیمانکاران مجرب و زبده و متعهد ، در کنار شماست تا با خلق طرحی اختصاصی و متناسب با سلیقه ی و شخصیت شرک، شما را در هرچه بهتر ظاهر شدن در نمایشگاه یار می دهد.

برآورد هزینه غرفه سازی

هزینه حضور و اجاره غرفه در نمایشگاه از مبحث غرفه سازی جدا است. برآورد هزینه غرفه سازی بر اساس موارد مختلفی انجام می شود که برای مثال شامل طراحی ایده آل، متریال مورد استفاده، متراژ غرفه، تجهیزات دکوراسیون غرفه، گل آرایی و سایر موارد می شود. همچنین هزینه ها بر اساس محل برگزاری غرفه نمایشگاهی شما می تواند متفاوت باشد چرا که زمان بندی اجرای غرفه در فضاهای مختلف تغییر خواهد کرد، شرکت سازه پرداز نوین چینش به شما اطمینان می دهد که کیفیت را در اولویت قرار خواهد داد.

پروژه غرفه سازی شرکت SIEMENS

خدمات ما :