جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ویلاسازی

معمولا به خانه ها و اقامت گاه هایی که بالاترین سطح آرامش و آسایش را دارند و همچنین از چهار طرف با فضای بیرونی ارتباط داشته باشند ویلا می گوییم. امروزه زندگی شهری و آپارتمان نشینی، سرو صدا و جمعیت زیاد وآلاینده ها در شهرها باعث شده تا بسیاری از مردم برای بدست آوردن آرامش و استراحت به ویلاهای دنج خود پناه ببرند. از این رو در طراحی ویلاها باید علاوه بر ظاهر چشم نواز، آرامش و متفاوت بودن فضا نسبت به فضای زندگی دائمی، راحتی و آسایش در کنار هم نیز در نظر گرفته شود. ما در کنار شما هستیم تا با تشکیل تیم فوق حرفه ای در زمینه طراحی و اجرای سازه های ویلایی به صورت تخصصی مشاوره دهیم تا در خصوص انتخاب سبک طراحی و نحوه ی اجرای ویلایتان کمک کنیم تا تمام رویاهایتان به حقیقت بپیوندد.

اگر ویلاها بر اساس اصول طراحی ساختمان ویلایی ساخته شوند، می توانند آسایش و راحتی بیشتری را برای زندگی فراهم کنند. زمانی می توان ویلاسازی را موفق تلقی کرد که همه فضاها متناسب با نیاز، سبک زندگی و سلیقه کاربر طراحی شود.

برآورد هزینه ویلاسازی

ساخت ویلا برای اکثر افراد سرمایه گذاری یکباره است. با این حال باید بودجه دقیقی را برای طراحی و ساخت ویلای رویایی خود تعیین کرد. برخی از هزینه های ضروری باید در بودجه شما تعیین شود و در نهایت، مبلغ 20٪ اضافی برای رسیدگی به هزینه های غیرمنتظره هوشمندانه است، شرکت سازه پرداز نوین چینش با نام تجاری گروه ساختمانی نباتیان به شما کمک می کنند تا به بودجه خود پایبند باشید.

گروه ساختمانی نباتیان. ویلا

نمونه کارهای ویلا سازی

خدمات ما :