طراحی دکوراسیون
با خیالی آسوده طراحی دکوراسیون داخلی منزل خود را به ما بسپارید.
مشاوره رایگان

دکوراسیون اداری

دکوراسیون اداری از اهمیت ویژه ای برخوردار است ،حتماً در مراجعات خود به مکان‌ های اداری مختلف متوجه شده اید که در مواجهه با محیط‌ هایی که در آنها نه ‌تنها به زیبایی طراحی داخلی محیط اداری  توجه خاصی نشده ، بلکه راحتی کارکنان و مراجعان نیز مورد توجه نبوده .اولین احساسی که در این مکان به طور ناخودآگاه در مراجعه‌ کننده شکل می‌گیرد عدم اطمینان از دستیابی به نتیجه مورد نظرش است.

در مقابل حضور در فضاهایی که به ‌دقت و زیبایی دکور شده‌اند از همان بدو ورود موجب ایجاد احساس احترام و شایستگی برای سازمان یا شرکت و جلب اطمینان و اعتماد مراجعه‌کننده می‌شود. آموزه‌ های منابع انسانی می‌ گوید اولین مخاطب و مشتری هر شرکت کارکنان آن هستند و مطمئناً همین تفاوت احساس و برداشت در کارکنان است که منجر به راندمان کاری بهتر در کارکنان فضاهای نوع دوم می‌شود! با این وصف خلاقیت در طراحی دکوراسیون اداری عنصری تجملی محسوب نمی‌شود.

طراحی داخلی محیط های اداری

تقسیم درست فضای اداری

طراحی داخلی محیط‌ های اداری به تقسیم درست فضا، جنس و رنگ مبلمان، میزها و صندلی‌ ها و البته نوع قرارگیری آنها بستگی دارد. در مبلمان اداری راحتی و زیبایی دو معیاری هستند که باید به میزانی یکسان مورد توجه قرار بگیرند. راحتی این محصولات به میزان زیادی به نحوه ساخت آنها در کارخانه ارتباط دارد و خریدار تنها باید به هنگام انتخاب میزان راحتی مطلوب خود را در نظر بگیرد. حال‌ آنکه زیبایی و جذابیت به ترکیب، چیدمان و نوع انتخاب شما بستگی دارد. در این مطلب تلاش کرده‌ایم تا نکاتی را پیرامون  جذابیت دکوراسیون فضای اداری بزرگ و مدرن بیان کنیم. نکاتی که کمتر در کشور ما مورد توجه قرار می گیرد.

تقسیم اصولی فضای اداری